Įmonių reorganizavimo paslaugos už konkurencingas kainas

Kam reikalingas įmonės reorganizavimas? Pirmiausia atsakyme į klausimą, kas yra reorganizavimas. Paprastai kalbant tai įmonės statuso pakeitimas. Juk rinkoje yra individualios įmonės, mažosios bendrijos, uždarosios akcinės bendrovės. Priklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio naudojamos vienokio ar kitokio tipo įmonės. Įmonės pertvarkymas, tai statuso pakeitimas. Tarkime turite individualią įmonę, tačiau keičiasi jūsų verslo modelis ir galite įmonę reorganizuoti į uždarąją akcinę bendrovę. Kokia iš to nauda? Pirmiausia pakeitus įmonės statusą, keičiasi mokesčių mokėjimo tvarka ir pats apskaitos tvarkymas. Individualioje įmonėje buhalterinę apskaitą gali tvarkyti pats įmonės direktorius, tuo tarpu UAB’e reikalingas buhalteris ar buhalterinių paslaugų įmonė. Taip pat keičiantis įmonės statusui, keičiasi ir įmonės atsakomybės lygis. Individualioje įmonėje už įmonės veiklą atsako įmonės savininkas. Jo atsakomybė nusakoma visu juo turimu turtu. Taigi, jeigu tokia įmonė yra skolinga, skolos išieškojimas gali būti padengtas iš įmonės savininko turto. Tuo tarpu uždarojoje akcinėje bendrovėje atsakoma tik įmonės turimu turtu. Kodėl pertvarkomos įmonės? Vienas pagrindinių priežasčių, tai įmonės plėtra. Jeigu susiradote investitorių, kuris planuoja investuoti nemažas sumas, tai galite parduoti jam įmonės akcijų. Tada reikalingas kitoks įmonės statusas.

Kiek užtrunka įmonės reorganizavimas?

Priklausomai nuo įmonės apimties tai gali užtrukti nuo penkiolikos iki trisdešimties darbo dienų. Tikslesnį terminą gali pasakyti įmonės atstovas, kuris atlieka tokias paslaugas. Kiek tai kainuoja? Priklausomai nuo kompanijos kainodaros, tai gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo paslaugas teikiančios įmonės. Kuo daugiau patirties turi kompanija, tuo greičiau ji gali sutvarkyti visus reikalus.

Kaip susirasti įmonę? Klausimas, kurį gana dažnai užduoda klientai. Geriausias būdas tai pasinaudoti internetu. Paieškoje įvedus reikiamą raktažodį, greitai gausite daug pasiūlymų. Jūsų patogumui pateikiame vieną įmonę: http://www.buhalterinespaslaugos.lt/paslaugos/imoniu-pertvarkymas/ Tačiau visiems klientams rekomenduojame peržiūrėti daugiau kompanijų. Taip galėsite išsirinkti geresnes paslaugų kainas. Aišku, taip pat svarbu kiek įmonių yra pertvarkiusi kompanija. Bendrai kalbant, kiek ji turi darbinės patirties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *