Karkasinio namo statybos kaina – nuo ko priklauso šios technologijos pastatų statybos kainos?

Jeigu bent kiek domitės statyba, šios sferos naujienomis, tikriausiai, jog būsite girdėję, jog karkasiniai namai Lietuvoje įgauna pagreitį. Turime omenyje ne vien tik tai, jog milžiniškos kompanijos kuria užmiesčiuose namus bei daugiabučius, naudodamos būtent karkasinio namo statybos tipą, tačiau ir tai, jog žmonės patys, žinodami metodikos esminius privalumus, noriai ieško išeičių, leisiančių įgyvendinti tokiomis mintimis pagrįstus siekius.

Šiandienos straipsnio tema yra karkasinio namo statybos kaina. Kaip ir teigėme anksčiau, šios technologijos pastatų tipai mūsų krašte iš tiesų įgauna pagreitį, kadangi vis daugiau pastatų iškyla būtent šios metodikos dėka. Tokiu atveju, kaip ir galėtume atlikti ganėtinai akivaizdžią prielaidą, jog straipsnis apie tai, kokia yra dabartinė karkasinio namo statybos kaina žmonėms iš tiesų suteiks naudos. Be jokių abejonių, poziciją, puoselėjančią šią metodiką, pagrįsime pagrindiniais privalumais, įvardydami šiuos, kuriais pasižymi karkasinis statybos tipas, o taip pat ir atliksime išvadą, ar iš tikro šios metodikos kokybė pilnavertiškai atitinka prašomas pinigines sumas.

Pradėkime nuo karkasinio tipo koncepcijos aiškinimo – kuo gi šioji statybų technologija yra unikali, o dar ir be viso to, kuo ši išsiskiria iš kitų technikų? Šioje situacijoje reikėtų pradėti nuo to, jog karkasinio namo statyba yra paremta mediena – na, bent jau dažniausiai. Visa esmė yra ta, jog būtent pamatai yra kurdinami iš medienos, tikslingai šiuos išdeliojus palei formą, kurios nori žmogus. Šiuo atveju reikėtų akcentuoti tai, jog pastato formą keisti yra ganėtinai lengva, o ir pastatyti pagal norimą yra ganėtinai nesunku – būtent medienos pamatai tarytum ir atriša rankas, ir leidžia laviruoti esamoje aplinkoje ir statyti namus pagal asmeninius nuostatus.

Kokiais gi privalumais pasižymi įvardytasis temoje tipas? Pradėkime nuo pačio aktualiausio – karkasinio namo statybos kaina yra neįtikėtinai prieinama klientui, žinant tai, kokia yra grįžtamoji kokybė. Turime omenyje tai, jog karkasinis pastatų tipas pilnavertiškai patenkintų žmogaus įnorius kokybės aspektu, kadangi bet kokiu atveju, siekiant įkurdinti šį tipą, reikia naudoti aukščiausios kokybės medienos gaminius – žinoma, statybos procesuose yra naudojami ir kiti. Nepaisant to, reikėtų akcentuoti tai, jog dėl savo ypatingų savybių, karkasinio namo statybos tipas puikiai sugeria, arba kitaip sakant, izoliuoja šilumą, todėl natūraliai gebės suteikti aukščiausią lygmenį šilumos kiekio gyvenantiems žmonems, jeigu būtų galima išsireikšti tokia forma. Be viso to, reikėtų prisiminti tai, jog karkasinio pastato tipas leidžia pasirinkti ir unikalią konstrukciją – turime omenyje tai, jog kiekvienas pilietis gali laviruoti pateikiamose užklausose, atsižvelgiant į norimą architektūrinę struktūrą. Be jokių abejonių, tai yra puiki žinia, kadangi žmonės yra linkę manyti, jog kiekvienas namas privalo būti unikalus, o toks pastato statusas daugeliui yra ne kas kitas, o siekiamybė.

Taip pat norėtume pasiaiškinti, nuo ko priklauso karkasinio namo statybos kaina. Iš esmės, didžiausią įtaką šiam faktoriui sudaro rodiklis – veiksnys, tai yra plotas, kurį užims karkasinis namas. Esmė ta, jog didžiausią kainą formuluoja pamatas, kurį privalu įkurdinti iš anksto, bent jau vizualiai. Taigi, tai leidžia daryti prielaidą, jog nuo didesnio ploto, didės ir kaina. Be viso to, žinoma, kainai įtakos turi ir pasirenkamos medžiagos bei kiti elementai, kurie, iš esmės, yra akivaizdūs.

Karkasinio namo statybos kaina tikrai nebus didelė, jeigu nuspręsite pasirinkti ne pačius brangiausius statybos elementus. Kad ir kaip ten bebūtų, rekomenduojame rinktis aukščiausios kokybės gaminius, mat priešingu atveju, laikui bėgant, pastebėsite spragų, kelsiančių jūsų gyvenimui problemų.