Kokius vartus rinktis?

Vartai turi labai aiškią praktinę bei metaforinę reikšmę jūsų namuose ir gyvenime. Vartai – barjeras, skiriantis jus nuo atviro pasaulio ir užtikrinantys tai, kad namo saugumas bei jūsų privatumas nebūtų pažeistas.

Lietuvoje yra tikrai nemažai paslaugų tiekėjų, kurie užsiima vartų įrengimu, gamyba bei vartų sistemų pritaikymu sklypams bei teritorijoms. Kaip išsirinkti vartus – tikrai geras klausimas, bet atsakyti už jus negali niekas, tačiau mes patarsime ir pristatysime įvairius vartų tipus, iš kurių aprašymų galbūt bus lengviau priimti sprendimą.

Pradžioje rekomenduojame nuspręsti kokių vartų norite: pakeliamu, atveriamų, slenkamų ar užtvaro tipo vartelių.

Egzistuoja du pagrindiniai vartų tipai – mechaniniai ir automatizuoti. Pastarieji yra atveriami nuotoliniu būdu, su pulteliu arba net mobiliąja programėle. Jie yra labai patogūs, kadangi atidarymą galima iššaukti dar būnant tolėliau nuo namų ar tik besiruošiant išvažiuoti, taip nereikia išlipti iš transporto priemonės ar nuolat vaikščioti pirmyn-atgal, atidarinėjant ar užveriant vartelius. Tačiau automatinių vartų gedimai yra sunkiau šalinami, jų eksploatacija bei priežiūra brangesnė, nors jie ir pasižymi labai dideliu ilgaamžiškumu. Mechaniniai varteliai galbūt yra paprasčiau taisomi ir remontuojami, bet saugumo ar praktiškumo atžvilgiu jie tikrai nusileidžia modernesniems, automatiniams konkurentams.

Toliau reiktų rinktis medžiagas bei vartų dizainą. Karkasiniai, perregimi arba nepermatomi vartai gali arba pritapti prie sklypo bei namo dizaino, arba visiškai pasirūpinti namų saugumu ir apsaugoti privatumą. Čia jau galite patys priimti sprendimą bei išsirinkti tinkamiausią opciją pagal tiekėjo ir rangovo pasiūlymus.

Kainos skirtumai gali būti labai įvairūs, kadangi rinkoje yra tikrai daug tiekėjų. Reiktų su jais susisiekti turinti konkrečius klausimus, taip gausite aiškius pasiūlymus ir žinosite kokius vartus reiktų rinktis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *