Koks yra greitas internetas žaidimams?

Ar kada pagalvojote, koks interneto ryšys yra reikalingas, norint, kad jūsų kompiuteriniai žaidimai dirbtų kuo puikiausiai? Juk šiuo metu yra labai daug online žaidimų. Kiekvienas kompiuterinių žaidimų mėgėjas jau seniai įvertino, kad greitas internetas žaidimams yra labai svarbus komponentas. Dažnu atveju pasitaiko taip, kad ir labai galingas kompiuteris, tačiau dėl prasto interneto ryšio jūsų žaidimas gali strigti, o tai tikrai neprideda malonumo žaisti. Kai kuriuos žaidimus tiesiog neįmanoma žaisti, jeigu internetas yra prastas. Šiuo metu vienas populiariausių MOBA žanro žaidimų “League of Legends” reikalauja, kada nelabai galingo kompiuterio, tačiau interneto ryšys turi būti geras. Dėl kokybiško turinio straipsniui išbandėme keletą online žaidimų su skirtingo interneto tiekėjais ir galime drąsiai pasakyti, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose su greitu internetu problemų neturėtų būti. Tačiau, jeigu gyvenate mažesniame miestelyje, tuomet didelė tikimybė, kad jums bus reikalingas papildomas interneto ryšio stiprintuvas arba blogiausiu atveju, tiesiog negalėsite žaisti tokių aktyvių žaidimų, kaip “League of Legends”.

greitas internetas žaidimams

Kaip išsirinkti interneto tiekėją?

Ko gero pati svarbiausia užduotis ruošiantis savo darbo ar žaidimų kambarį, tai tinkamai pasirinkti interneto tiekėją. Kaip jau minėjome, jeigu gyvenate didesniame Lietuvos mieste, tuomet neturėsite didesnių problemų. Aišku, net ir Vilniuje, reikėtų pagalvoti prieš renkantis kokybiško interneto tiekėjus. Šiuo metu rinkoje galima rasti internetinių svetainių, kurios siūlo išbandyti skirtingus interneto tiekėjus ir įvertinti jų teikiamo interneto kokybę. Aišku, tokiose sistemose yra pliusas, nes galite sužinoti, kuris interneto tiekėjas jums suteiks greitą internetą už konkurencingą kainą.

Greitas internetas žaidimas: prabanga ar būtinybė?

Kaip jau minėjome, norint žaisti daugelį šiuolaikinių žaidimų, reikia itin greito ir kokybiško interneto ryšio. Todėl, galima drąsiai teigti, kad kokybiškas internetas yra tiesiog būtinas vardiklis, norint mėgautis žaidimų pasauliu. Aišku, jeigu planuojate žaisti ne online žaidimus, tuomet internetas nėra būtinas. Jis nebent reikalingas nusipirkti žaidimus ar paskaityti apie juos naujienas. Tačiau vis daugiau žaidimų mėgėjų renkasi būtent online tipo žaidimus. Visame pasaulyje sparčiai populiarėjant “Battle Royale” žaidimų žanrui, sukuriama daug kokybiškų žaidimų, kurie veikai tik su interneto ryšiu. Šių žaidimų esmė yra ta, kad žaidėjai varžosi komandomis arba kiekvienas už save, kad būtų išsiaiškintas geriausias žaidėjas. Toks žaidimų žanras yra ypač populiarus, nes žaidimas duoda daug emocijų, reikia ne tik pirštų miklumo, tačiau ir strateginio mąstymo.