Transportui skirtos verslo valdymo sistemos

Praėjusiame straipsnyje kalbėjome apie transporto sektoriui skirtas verslo valdymo sistemas. Šiandien tęsiame temą ir atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus. Kiek kainuoja transportui pritaikyta programa? Verslo valdymo programa gali kainuoti kelis tūkstančius eurų. Viskas priklausys nuo programos dydžio. Pirkdami logistikos sektoriui skirtą programą jūs įsigyjate bazinį paketą ir programuotojai pagal jūsų įmonės veiklą pritaiko programą. Jeigu reikia įdiegia papildomus modulius, kurie skirti užsakymų priėmimui, sandėlio valdymui ar vairuotojų kontrolei. Modulių yra gan daug, tad kiekviena įmonė gali pagal save pritaikyti tokią programą. Kiek užtrunka programos įdiegimas. Pačios programos pritaikymo ir papildomi programavimo darbai gali užtrukti vieną, dvi savaites. Toliau įdiegus programą, reikės apmokyti darbuotojus, kaip ja naudotis. Bendrai skaičiuojama, kad transportui skirta programa pradeda veikti po vieno mėnesio.

Ar atsiperka investicija?

Jeigu jūsų įmonėje vyksta daug įvairių procesų, turite ne tik transporto, bet ir sandėlių, tai tokia programa gan greitai atsiperka. Optimizuojamas darbuotojų darbas. Kiekvienas įmonės darbuotojas apmokomas kaip reikia dirbti su programa. Įdiegus programą, jūs jau po kelių dienų matote statistiką. Kuo ilgiau naudojate programą, tuo daugiau statistinių duomenų sukaupiate. Kaip jau suprantate statistiniai duomenys leidžia geriau suprasti įmonėje vykstančius procesus ir kaip kontroliuoti ir gerinti įmonės darbuotojų darbą.

Ar skiriama parama programai įsigyti?

Kaip jau minėjome viename iš straipsnių, EU finansuoja tokių programų įdiegimą. Tai sumažina jūsų įmonės išlaidas, o kartais gausite net šimtaprocentinę paramą, tokiu atveju logistikos programa jums nieko nekainuos. Kad gautumėte paramą turite tinkamai užpildyti reikiamus dokumentus. Geriausias būdas, tai konsultuotis su IT bendrove, nes jie gerai žino kokius dokumentus reikia pateikti, kad gautumėte verslo paramą. Aišku, jeigu ir negaunate paramos tokią programą verta pirkti. Ji atsipirks, nes galėsite optimizuoti darbuotojų darbą. Kiekvieną dieną galėsite stebėti statistinius duomenis ir pagal tai paskirstyti užduotis savo pavaldiniams. Aišku, kad programa naudinga ne tol įmonės vadovams, tačiau ir eiliniai darbuotojai gauna teigiamos naudos. Jiems nebereikia prisiminti, kokias užduotis turi atlikti. Programoje talpinama visa reikiama informacija, tad darbuotojas tik seka programos rodomus veiksmus ir įveda reikiamą informaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *