Kokia yra gera stogo dangos kaina?

Dažnai žmonės, kurie pradeda statytis namą neįvertina, kiek realiai kainuoja stogas? Juk reikia skaičiuoti ne tik pačių medžiagų kainą, bet ir montavimo darbus. Šiuo atveju būtent montavimas ir suvalgo nemažai finansų. Aišku, kitas dalykas, kad nemokame taupyti. Rinkdamiesi stogo dangos pardavėjus kreipiamės į dvi įmones ir kuri pasiūlo pigiau, ten ir perkame. Stogo dangos kaina gali būti net trisdešimt procentų mažesnę, nei jūs radote pirmoje vietoje. Klientai tiesiog nelabai mėgsta skirti daug laiko. Visi tarsi skuba ir nori per kelias minutes susirasti geriausią variantą. Juk taip gyvenime nebūna. Kartais reikia net kelias dienas laukti, kol bus paskelbta tam tikra akcija ir galėsite stogo dangą nusipirkti ženkliai pigiau.

Kaip reikėtų pirkti stogo dangą?

Pirmiausia, tai reikia tiksliai paskaičiuoti kiek jums reikės stogo dangos. Negalima nupirkti per mažai, nes paskui gali tekti laukti, kol pardavėjas užsakys tokios pačios partijos produkciją. Nereikia ir per daug, nes kur paskui ją dėsite. Stogo dangos kaina ir kokybė yra tie faktoriai į kuriuos turėtumėte visi orientuotis. Ieškoti vien mažos kainos taip pat nėra protingas sprendimas, nes tokį produktą perkame su tikslu jį naudoti ne vienerius metus. Brangiai kainuoja stogo montavimo darbai, todėl reikia iš karto išsirinkti tinkamą variantą. Šioje svetainėje http://www.manostogas.lt rasite didelį tokios produkcijos pasirinkimą ir kas svarbiausia geras kainas. Nereikėtų ieškoti ir vien tik labai aukštos kokybės produkcijos, nebent jūsų didelės finansinės galimybės. Suprantama, kad labai gera stogo danga gali kainuoti kelis kartus daugiau už patį paprasčiausią variantą.

Kalbamės su stogo dangų montuotojais

Su kokių gamintojų produkcija yra geriausia dirbti? – “Šiais laikais nėra labai didelis skirtumas, kur stogo danga pagaminta. Juk gamintojas turi laikytis gamybos standartų, todėl patys stogo dangos lakštai yra praktiškai taip pat montuojami. Aišku, jeigu rinksitės čerpes, tuomet reikės skirti daugiau laiko ir žinoma montavimo darbai brangiau kainuos.”

Kaip klientui išsirinkti stogo dangą? – “Protingas sprendimas yra pasitarti ne tik su statybininkais, bet konkrečiai su stogų montavimu užsiimančios įmonės atstovais. Jie iš praktikos žino, kokia stogo danga geriausiai tinka Lietuviškam klimatui. Taip pat stogo dangos montuotojai bendradarbiauja su prekybos įmonėmis, todėl gali pasiūlyti nemažas nuolaidas, jeigu pirksite iš tam tikro pardavėjo. Taigi, bendradarbiauti verta”

Orientuotis į stogo dangos kaina ar kokybę? – “Geriausia rinktis kokybės ir kainos santykį. Kiekviena kompanija, kuri parduoda tokią produkciją, turi stogo dangos, kuri yra ir kokybiška ir tuo pačiu nėra brangi. Aišku, reikia nepamiršti, kad stogas reikalingas ne vieneriems metams, todėl jis turi būti gerai pagamintas.”