Kokios padangos yra pačios geriausios?

Lietuvoje turime tikrai daug vairuotojų, tad realiai padangų rinka yra didelė. Kiekvienais metais perkamos žieminės ir vasarinės padangos. Rimti vairuotojai žino, kad geriausia važinėti su geromis padangomis, nenutrintu protektoriumi. Tai ir vairavimo patogumas ir saugumas. Juk padangas perkame ne todėl, kad kažkas verčia. Galima važinėti ir su prastomis padangomis, tačiau visi suprantame, kad prastos kokybės padangos gali būti pavojingos vairavimui. Ypač kada visi važinėja didesniais greičiais. Gal prieš dvidešimt metų ir klientai vairavo mašinas su paprastomis padangomis tiek žiemą tiek vasarą, tačiau šiandien turime daugybė padangų gamintojų, kurie siūlo gigantišką pasirinkimą. Tad, kaip nepasimesti? Kokios padangos yra pačios geriausios? Visiems, klientams rekomenduojame pirmiausia gerai pagalvoti, kokią pinigų sumą jie gali skirti naujų padangų pirkimui. Kada žinomas biudžetas, tada yra ženkliai paprasčiau išsirinkti kokybišką produkciją. Natūralu, kad rinkoje yra ne vienas pardavėjas, ne vienas padangų modelis ir kaip jau minėjome daug gamintojų. Kad būtų paprasčiau rinktis, reikia padangas sugrupuoti į tris grupes. Tai yra pirmoje, pigiausios padangos. Šioje grupėje galima patalpinti įvairių brend’ų produkciją, tačiau kaip ir minėjome ji turi kainuoti nedaug. Ar tai kokybiška, jau kitas klausimas. Nereikia būti specialistu, kad suprasti, jok mokant penkiasdešimt eurų už naują padangą, ji negali būti super kokybės. Antras segmentas, tai vidutinės padangos. Šią grupę galima papildyti visomis padangomis, kurios nėra nei brangios, nei pigios. O kokybė vidutiniška. Aišku, viskas priklauso, nuo jau minėto jūsų biudžeto.

Taigi, kas yra geriausia rinkoje?

Pasikalbėjome su padangų pardavėjais ir galime drąsiai pasakyti, kad ko gero geriausios padangos yra gaminamos žinomų gamintojų. Tai tokie prekių ženklai kaip: Dunlop, Pirelli, GoodYear, Nokian, Michelin. Tie, kas turi automobilį jau ne pirmus metus, tai gerai žino šiuos prekių ženklus. Dažnas vairuotojas neturi finansinių galimybių nusipirkti tokias padangas, todėl tai lieka svajonė. Dabar iš šių brendų pasakyti kuris geresnis labai sunkus. Daug faktorių įtakoją padangų kokybę. Klausimas kaip dažnai važinėsite ir kur važiuosite. Vieni keliauja autostradomis, kiti visą laiką praleidžia mieste. Pagal tai ir reikėtų rinktis padangas.

Specialisto patarimai

Jeigu galvojate apie tikrai rimtą produkciją, tuomet pasiruoškite sumokėti kiek daugiau nei suplanavote. Iš patirties žinome, kada klientas atvažiuoja į prekybos vietą ir pradeda rinktis padangas, galiausiai jam būna pasiūlytos ko gero brangesnės padangos, nei jis planavo pirkti. Bet visi nori kokybės, tad klientai renkasi kas geriausia rinkoje.