Medinės grindys ir specialisto patarimai

Kokias medines grindis rinktis? Kiek kainuoja medinės grindys? Ką reikia žinoti prieš perkant tokį produktą? Taigi, šiandien, kaip ir praėjusiame straipsnyje kalbėsime apie grindis ir jų pasirinkimą. Medinės grindys gali būti labai įvairios. Pagamintos iš skirtingų medžiagų. Vieni siūlo ąžuolines grindis, kiti kitokių medžių grindis. Tačiau visi specialistai rekomenduoja rinktis būtent ąžuolines. Kodėl? Pirmiausia tai ilgai tarnaujančios grindys. Ąžuolas tvirtas medis, o tinkamai apdirbta mediena gali tarnauti ilgus metus. Medinių grindų kainos priklauso nuo užsakymo dydžio. Kuo daugiau kvadratinių metrų, tuo pigiau kainuos vienas kvadratinis metras. Prieš pirkdami tokias grindis gerai pagalvokite, kokiose namų erdvėse norite turėti tokias grindis. Daugelis klientų vertina tokio tipo grindis, todėl jas montuoja visame name.

Kokios spalvos populiariausios?

Renkantis ąžuolines grindis galite pasirinkti įvairius atspalvius. Jūsų kambariai gali būti šviesesni ar tamsesni. Geriausias būdas išsirinkti spalvą, tai pasikalbėti su interjero dizaineriu. Užsisakykite interjero dizainerio paslaugas ir pagal jūsų namų spalvas bus išrinktos tokios grindys, kurios puoš namų kambarius. Dar vienas svarbus aspektas, tai perkant tokias grindis reikėtų kartu užsisakyti ir montavimo paslaugas. Geriausia, kada ta pati firma pagamina grindis ir atlieka jų montavimo darbus.

Medinės grindys ir dizainerio patarimai

Kiekvienas interjero dizaineris susiduria su situacija, kada reikia nuspręsti kokias grindis montuosite visuose kambariuose. Vonioje ir virtuvėje labiausiai tinka plytelės, o kituose kambariuose reikėtų rinktis parketą. Šiandien rinkoje yra ypač didelis pasirinkimas, todėl kiekvieno namams rasite tinkamas grindis. Ąžuolinės grindys, tai ilgaamžis produktas. Tokios grindys paprastai kainuoja kažkiek brangiau, tačiau jos tarnauja kur kas didesnį laiko tarpą. Įsirengus grindis jomis džiaugsitės dešimt ar dvidešimt metų. Aišku, gali tekti jas atnaujinti specialiais lakais ir alyvomis, tačiau tai natūralus produktas, kuris namams suteikia daug jaukumo. Lietuvoje yra populiarios tokios grindys. Turime daug gamintojų, kurie siūlo kokybišką tokių grindų įrengimą. Aišku, medinės grindys yra populiarios ir Skandinavijoje, todėl didžioji produkcijos dalis iškeliauja būtent į šias valstybes. Norėdami užsisakyti kokybiškas medines grindis įvertinkite iš kokios medienos jos yra gaminamos. Kaip apdirbamos ir kiek metų jos tarnauja? Kiekvienas gamintojas gali pateikti daug atliktų darbų, todėl galite realiai įsivaizduoti kaip atrodys tokios grindys jūsų namuose.