Miegmaišiai ir jų kainos

Kiek kainuoja miegmaišiai?

Renkantis miegmaiši svarbu orientuotis ne tik į produkto kainą, tačiau ir į technines charakteristikas. Šiuo atveju, miegmaišis turi būti pagamintas iš medžiagų, kurios ne tik išlaikytų šilumą, tačiau ir būtų tinkamos lauko sąlygoms. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, ar miegmaišis užtikrina drėgmės šalinimą, ventiliacija. Jeigu miegmaišiai negali kokybiškai šalinti drėgmės, tada tokiame miegmaišyje jausitės nekomfortabiliai. Dar svarbūs kriterijai, tai jo forma, užtrauktukų kokybė. Nepamirškite, kad egzistuoja daug įvairių miegmaišių, kurie gali būti skirti šiltam klimatui, aktyviam sportui ar atšiauriam klimatui. Tiems, kas nori iškylauti gamtoje yra skirti vienos rūšies miegmaišiai, tie, kas galvoja apie keliones į kalnus, reikėtų ieškoti miegmaišių, kurie pritaikyti minusiniai temperatūrai. Aišku, daugelis miegmaišių gali būti naudojami žiemos metu, tačiau kada keliaujate į kalnus, reikia produkto, kuris būtų tinkamai pagamintas. Profesionalių miegmaišių kainos prasideda nuo 50 Eur ir gali siekti 300 Eur. Tiksli kaina priklausys, nuo jau minėtų parametrų.

Miegmaišiai kelionėms ir specialisto patarimai

Perkant kiekvieną produktą, geriausia konsultuotis su šios srities specialistais. Šiuo atveju, planuojantiems įsigyti miegmaišį, rekomenduojama klausti pardavėjų, kurie miegmaišiai tinka kelionėms, kurie skirti žygiams ir pritaikyti Lietuviškam klimatui. Specialistai pataria rinktis, tik aukštos kokybės produktus. Reikėtų vengti pigių ir iš prastų medžiagų pagamintų miegmaišių. Geriau, rinktis gamintojus, kurie specializuojasi tokios produkcijos gamyboje. Dažnai, tokių gamintojų miegmaišiai gali kainuoti brangiau, tačiau jeigu norite komforto ir ilgaamžio produkto, verta mokėti daugiau. Taigi, kokie gamintojai siūlo tokią produkciją? „Husky“, „JR Gear“, „Snugpak“ – tai kompanijos, kurių produkciją naudoja sportininkai. Nepamirškite, moterims, vyrams ir vaikams yra gaminami skirtingi miegmaišiai. Atsižvelgiant į tai, rinkitės tik kiekvieno ūgiui pritaikytus produktus.

Kokio gamintojo miegmaišiai populiariausi?

Kaip jau minėjome, egzistuoja daug gamintojų, kurie siūlo profesionalius miegmaišius. Išskirti vieną miegmaišių gamintoja būtų klaidinga. Specialistai rekomenduoja perkant tokius produktus nesiorientuoti į gamintoją, kainą. Svarbiausia, kad miegmaišiai būtų pagaminti iš tam tinkančių medžiagų. Užtrauktukai būtų tvirti ir lengvai judėtų. Taip pat, nepamirškite, kad svarbu, jog miegmaišio medžiagos „kvėpuotu“. Jausitės prastai ir neišsimiegosite, jeigu miegmaišyje kaupsis drėgmė. Esant minusiniai temperatūrai, galite net sušalti.

Daugiau informacijos apie miegmaišius rasite šiame tinklapyje: http://aic.lt