Vasarinės padangos ir specialisto patarimai

Ką reikia žinoti prieš perkant vasarines padangas?

Vairuojate? Tuomet tikriausiai jau esate susidūrę su padangų pirkimo bumu. Kiekvienais metais tiek prieš žiemos, tiek prieš vasaros sezoną autoservisus užplūsta automobiliai. Reikia pakeisti padangas, numontuoti senas ir sumontuoti naujas. Viena pagrindinė užduotis tenkanti vairuotojams, tai padangų paieška. Jeigu neturite padangų, tada reikės jas nusipirkti. Šiuo atveju galite rinktis iš naudotų arba naujų padangų. Tiek vienas, tiek kitas būdas turi savų pliusų ir minusų. Aišku, naudotos padangos bus pigesnės. Ieškantiems tik ekonomiškai geresnio varianto be abejo bus geriausia rinktis naudotas padangas. Tačiau nereikėtų pamiršti ir to, kad kelyje svarbus saugumas. Natūralu, kad naudotos padangos turi mažesnius techninius parametrus, bendrai kalbant jos nėra tiek pat saugios, kiek naujos padangos. Dar vienas svarbus aspektas kokios klasės padangas pirksite. Kartais naudotos „premium“ klasės padangos yra geresnis pasirinkimas, nei pigiausios naujos padangos. Šioje vietoje vairuotojai turi pasitarti su specialistais, kurie padės apsispręsti ir išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą. Taigi, prieš perkant vasarines padangas įvertinkite kokie aspektai jums svarbiausi. Saugumas, kaina ar ieškote kainos ir kokybės santykio.

Kokie gamintojai populiariausi?

Šiandien rinkoje galima rinktis iš itin didelio kiekio gamintojų. Tačiau vėl gi natūralu, kad užduodate klausimą, kokie gamintojai populiariausi ir kodėl? Lietuvoje „TOP“ gamintojų pirmose pozicijose išsirikiavę tokie padangų gamintojai: Goodyear, Michelin, Dunlop, Bridgestone, Continental ir kiti. Tai gamintojai, kurių prekių ženklai gerai žinomi ne tik Lietuvos vartotojams, tačiau pripažinti visame pasaulyje. Ar verta rinktis populiariausius gamintojus? Renkantis padangas svarbu, kad jos būtų kokybiškai pagamintos, atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. Juk norime, ne tik geros kainos, tačiau ir saugaus produkto. Taigi, populiariausi prekės ženklai mums garantuoja kokybę. Aišku, kainos ne visada tenkins jūsų lūkesčius, tačiau kokybe liksite patenkinti. Daugiau informacijos apie padangas ir gamintojus rasite šioje nuorodoje: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Kiek kainuoja vasarinės padangos?

Perkant bet kokį produktą svarbus aspektas yra kaina. Kiek gi kainuoja vasarinės padangos? Jų kaina svyruoja nuo trisdešimt, penkiasdešimt eurų iki kelių šimtų eurų už vieną padangą. Tiksli kaina priklausys nuo daugelio kriterijų. Svarbu, kokios kategorijos padangas rinksitės. Šiuo metu rinkoje yra apibrėžtos keturios padangų kategorijos: premium, vidutinės klasės, ekonomiška bei pigių padangų kategorija. Padangų kaina priklausys kurią iš išvardintų kategoriją pasirinksite.